Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][SKARGA] cisu, CHERRY


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: The_GanjaMan_PL
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin, Gracz
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: cisu, CHERRY
4.IP/SID oskarzanego*: Niestety nie mam >.<
5.Data i godzina: Dziś około 20:55
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Było by demko ale cóż .. nie działa.. Logi.
7.Opis sytuacji: Admin nie reagował na moje zgłoszenia dot. kampienia na BS, i rzucania granatów HE na mapie dd2_long. Jak można wywnioskować z zapisu logów nie było żadnej odp. na say'u bądź asay'u. Wnoszę o ukaranie admina surową karą.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

L 03/14/2016 - 20:50:39: [adminchat.amxx] Chat: "The_GanjaMan_PL<1057><STEAM_2:0:867968834><>" chat "Cisu, cos mi sie wydaje ze kampienie na bs jest zakazane :O" 

"The_GanjaMan_PL<1057><STEAM_2:0:867968834><>" chat "Ogarniesz ich? Kampia na bs, rzucaja he !!!"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.7. Zakaz kampienia na respie, przy hostach i w szybie.

 

Co do Cherry

Ten podpunkt nie mówi nic o kampieniu na bsie i w ogóle skąd wziął Ci się zakaz kampienia na bsie ? :P

 

Co do cisu

Nie wiem, czy zignorował to zgłoszenie przez to, że gracz nie łamał regulaminu, ale to nie ważne, bo nie ma prawa zignorować nawet jednego.

Zastanawiam się co z nim zrobić, ponieważ serwer potrzebuje adminów, ale nie można naciągnąć Tak regulaminu, więc decyzja może być tylko taka, że wrzucę cisu, ponieważ ostrzeżenia dostać nie może, bo jest on na okresie próbnym.

 

Napisać podanie możesz jeszcze raz, jeśli oczywiście upłynie tydzień od tego, co napisałeś, tyle że już nie w szybkiej rekrutacji, a w zwykłej z pełnymi wymaganiami, które będziesz musiał spełniać.

Pozdrawiam.

Edytowane przez NeO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności