Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Question?


Question?;3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Question?

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 17, Czwartego stycznia 18.

4. Znajomość AMX (1-10): 9/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak, posiadam.

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametrack...176.143:27015/�

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: Nie nigdy nie używałem i nie mam zamiaru używać. (sory zapomniałem o tym)

9. Parę słów o sobie **: Mam na imie Mateusz, chodzę do liceum. Mieszkam w Warszawie, a dokładniej w centrum. Lubię grać w cs 1.6, cs:go, w piłkę nożną oraz koszykówkę. Mam 2 razy w tygodniu trening piłki nożnej i 1 trening koszykówki, więc trochę mniej czasu poświęcam serwerowi.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jak gram rano (6.00 gdzieś) na serwerze to widzę jak ktoś skraca albo wyzywa i to jeszcze w dodatku dziecko... Więc gdybym miał admina to bym w takim, bądź innym przypadku zbanował  ;).

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie posiadam, lecz zamierzam kupić.

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Co dziennie gdzieś z 1-2 h. Przepraszam to mało ale więcej nie mogę. Będę nadrabiał to w weekendy.

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 5.30-7.00, 17-19 No i czasem 21-22

14. Staż w Counter-Strike 1.6: z 1-2 lat.

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem nawet własne serwery.

Edytowane przez Question?;3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Gt ok często widuje tego maniaka spoko ogarnia jako premium amx ok 9 pkt trochę nie dopracowany ale pozostałe okej ;) Nie widziałem żeby on łamał regulamin na tym serwerze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultura jest amxx jest troche malo czasu, ale jak byś dostał admina to byś nie był sam. Też możesz napisać skarge, na u@ też nie raz zgłaszałeś.

Ja jestem na TAK.

 

Sorki, ale z tel. pisałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz sytuacja wyglada calkiem inaczej :)

Ostatnio nie podpadles mi nie zauwazylem nic co by moglo sklonic mnie do tego zeby napisac tutaj NIE

Nie przedluzaj tylko czasami jak Ci sie znudzi grac :D

Na PLUS

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składka jest, steam to chyba nie problem w sensie jego brak a jak na DR'a to i tak grasz sporo tylko zebys najlepiej to utrzymal lub troszke wiecej w miare mozliwosci mogl. TAK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym:

- Składka

- AMX

- Mikrofon

- Zgłaszasz często na u@

- AMXBans - takie sobie

- punkt 8 i 9 dostatecznie dobre

 

A gdzie punkt "8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich:" ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności