Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][PRZYJĘTE]CHY7RY CW4NY MR0CZNY P07W0R


mroku92

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: 0:0:37999855

2. Imię: Karol

3. Wiek: 23

4. Znajomość Amx (0/10): jest spore ale pluginów sam nie piszę ;)

5. Mikrofon (Tak/Nie): TAK

6. Składka (Tak/Nie): niestety jak na razie nie jestem w stanie płacić do wypłaty (18 Maja)


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: pracyjący i w miarę ogarniający, rozróżniam haxa od ogara i mam trochę stażu

9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: 0:0:37999855

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 h dziennie a jak mam wolne to więcej

11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): dni robocze zależy jaka zmiana weekendy cały czas chyba ,że mam prace

12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 8-10 lat

13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): w trakcie "kariery" w CS'a owszem wielokrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... zrobię tak.

Plusy dlaczego Ty:

Mało adminów

W miare rozpoznawalny

Cziterów odróżnia, zgłaszał mi ich dużo razy.

GT spełnione

Steam jest

 

Minusy

Forum 1 post troche mało ( tak tak wiem, nadrobisz).

No i w sumie tyle minusów (przynajmniej według mnie).

 

Ogólnie dodam, że znam gracza, rozpoznawalny sie już na serwerze zrobił ( po tym krzyku dzisiejszym na pewno :P), ogólnie przyda się, jednak jestem za okresem próbnym, aby nadrobił forum.

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście za, sam mu zaproponowałem złożenie podania, ponieważ uważam że byłby dobrym adminem.

Mam tylko jedno zastrzeżenie, abyś nie nadużywał wulgaryzmów przez mikro, ponieważ jako admin musisz dawać przykład kultury na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum ... hm według mnie to minus do końca nie jest - jednak Chytrusie jak byś nabił 10 postów i napisał podanko nic by ci się nie stało :P !

 

Jestem na tak, często gramy, wiek, stema no i oczywiście ta szybka rekrutacja :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: 0:0:37999855

??

4. Znajomość Amx (0/10): jest spore ale pluginów sam nie piszę ;)

skoro jest napisane 0/10 to mógłbyś się do tego dostosować i choć na oko określić, bo znajomość amxbans nie ma przecież nic do pisania pluginów .amxx

 

13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): w trakcie "kariery" w CS'a owszem wielokrotnie

to samo.

 

Zmień stosunek do innych graczy oraz kulturę.

 

Jestem za okresem próbnym

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okres próbny byłby dobry, rzadko gram w cs'a ostatnio ale ty zawsze prawie jesteś, aktywność to napewno twoja zaleta, co od kultury to  nie byłem świadkiem żebyś przeklinał na mikro albo obrażał innych graczy, no ale może były takie sytuacje. Czity też będziesz umiał odróżnić , zresztą pisało o tym kilka osób wyżej. A forum to chwila, jak dostaniesz admina to się wciągniesz i raz dwa nadrobisz aktywność na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym warunki podstawowe spełniasz takie jak Steam,Gt,Aktywność na serwerze lecz ta twoja kultura i mała ilość postów na forum skłania mnie do tego żebyś dostał okres próbnym do póki nie poprawisz kultury i aktywności na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlop ogarnia ta gre , dlugi staz w cs-a, wiek ,steam jest,forum napewno nadrobi,a co do kultury nie spotkalem sie z jego strony przeklinania, czy ublizania innym.Jestem jak najbardziej na tak .

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoje podanie zostało przyjęte. Okres próbny.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności