Skocz do zawartości

[OCENA] Próbni admini.


N4talijAA

Rekomendowane odpowiedzi

Abraka często jest na serwerze a to rano a to popołudniu jak z nim grałem nie zauważyłem żeby sobie nie radził jak dla mnie powinien zostać.

 

Burger jak grałem z nim to zauważyłem że czasami przesadzał i tu dużo nie mogę powiedzieć bo mało z nim grałem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do T-BAGA on powinien zostać gra dużo, ogarnia już, jakiś takich problemów przez niego spowodoanych nie widziałem tylko żeby ograniczył spamowanie na y@ i kozaczenie bo może on to robi na żarty ale inni gracze mogą to inaczej odebrać.

 

A co do Burgera to tak jak pisał Hames czasem zdarzy mu się przesadzić, z tą aktywnością to on się zwalniał bo coś tam z internetem miał problemy, ale jednak troche mało grał żeby można było go ocenić bardziej według mnie można by przedłużyć mu okres próbny.

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-bag ogarnal wszystko prawidlowo, aktywnosc na serwerze ma, pomaga wiec jak dla mnie powiniem zostac.

 

burger... tu mam sprzeczne uczucia. wydaje mi sie ze okres probny powinien zostac mu przedluzony o minimum tydzien gdyz przez ponad polowe okresu probnego go nie bylo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jest nie do ruszenia cziterów ogarnia siedzi, i przyjmuje zgłoszenia na U@, a co do Burgera widziałem go może z 2/3 razy dawno temu więc odczucia co najmniej mieszane

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Bag się wywiązuje z obowiązków, gra często i jak zgłoszenie poleci odrazu na specta, burger grał 2-3 dni po otrzymaniu admina a tak to szału nie ma, rzadko na servie i zresztą mało kiedy ma czas żeby się wykazać bo zawsze prawie jakiś admin był podczas jego gry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o T-BAGA, wszystko wykonuje prawidłowo, jest ogarnięty i co najważniejsze nie nadużywa rangi Admina. Taki Admin się przyda na dłużej :)

 

Jeśli chodzi o Burgera.. Rzadko go widuję ( może jest to spowodowane tym, że ostatnio sam jestem mało aktywny.. Szkoła..). Grałem z nim może ze 2 razy i za dużo nie mogę o nim powiedzieć. Jednak zdarzyły mi się nieprzyjemne "akcje" z burgerem.. Proponuję o przedłużenie okresu próbnego i przyda mu się "kop w dupę".

 

~~EDIT~~

Widziałem, że Burger pisał w Nieobecnościach, ponieważ ma jakąś awarię, ale mimo to należy mu przedłużyć okres próbny, ponieważ nie miał jak się wykazać.

Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem T-BAG powinien zostać duża aktywność dużo banów rozdanych jestem za tym żeby został lecz co do Burgera to małą aktywność nie ogarnięty w amx wiek jeżeli byś się poprawił był bym na tak ale jak na tą chwilę przykro mi ale jestem na nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki + dla Daniela za to, że jako jeden z niewielu adminów ogarnia sytuacje z kampieniem TT na respie. O całości zostało już powiedziane, serwer zyskał dobrego admina. 

 

Burgera parę razy widziałem ale zawsze w towarzystwie 2/3 innych adminów więc się nie wypowiem ale może potrzeba trochę czasu więcej na ocenianie jeżeli mała aktywność na serwerze jest usprawiedliwiona :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności