Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][GAMER] XoLLeK


XoLLeK

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 17 lat (w kwietniu będzie :) )
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 4h 57m 43s (od miesiąca jestem na tym forum a nie mam sie czym zajmować wiec dlatego tak mało)
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Miałem, prowadziłem forum na serwerze role play SA : MP (no jeszcze prowadzę) założyłem też tam tematy i dawałem propozycje modom i wszystkie przeszły, dodaje różne informacje na temat FW, pisze poradniki, tworze składy, forum umiem sie zajmować tak jak mówiłem mam moda na serwerze rp (aktualnie prowadzę 1 forum)
Dlaczego akurat Ty?: Mam duże doświadczenie, odpowiedni wiek i ilość czasu.
Co chciałbyś wnieść jako Gamer?: Ohohoh dużo rzeczy, posegregować subfora, wyczyścić nie potrzebne tematy, zrobić subforum poradniki itp , mam jeszcze sporo pomysłów no ale to już w praktyce mogę zrobić :) Znam BB-code, coś tam html .
Jakim działem chciałbyś się zająć?(GRY): Fifa (najlepiej  World) lub cs 1.6 (mam doświadczenie gram od 2008 roku.)
 
PS: Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania :)
 
POTWIERDZENIE MOJEGO DOŚWIADCZENIA :

AeWhXKi.png

 

Edytowane przez XoLLeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wchodzi pod reklame, nawet jak ta 'sieć' /forum jest niezwiązane z cs'em . Jest zakaz rozpowszechniania linków prowadzących poza forum. 

A znajomość html czy jeszcze .. BB code ci się nie zda tutaj, sie niczym nie pochwaliłeś. Także nie dajesz powodów żeby ci dać rangę. 

Co do reszty podania jestem na nie, za krótko jesteś z nami, małą masz aktywność w działach co tutaj jest wielkim minusem jak chcesz startować na gamera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności