Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Shanell adminem FFA?


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Shanell


2. Imię: Ada


3. Wiek: 19, niestety już rocznikowo 20. :(


4. Znajomość Amx (0/10): 9/10


5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/Shanell/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  A więc....ten tego. Mam na imię Adrianna i jak już wyżej napisałam liczę sobie 19 lat. Studiuję zaocznie i mam dużo wolnego czasu w tygodniu, ponieważ pracuję w domu. :P Przyznam, że moim minusem jest brak czasu w weekendy, a szczególnie w sobotę gdzie mnie nigdy nie ma, a w niedzielę jestem dopiero wieczorem. Miałam już styczność z amx, znam regulamin, kulturę chyba mam - chociaż zdarza się, że czasami puszczają mi nerwy. Cóż więcej pisać, myślę, że na serwerze większość osób mnie już zna i wie jaka jestem, ale są też osoby, które niestety mnie nie znają i oceniają pochopnie, ale te przemyślenia zostawię dla Siebie. :)


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: Niestety nie mam i chyba nie będę mieć, ponieważ jakoś nie mam chęci kupić i wydawać pieniędzy. -.^


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Tak jak już pisałam w tygodniu mam zawsze czas, nawet rano kiedy z reguły nie ma żadnego admina. W weekendy tylko w niedzielę wieczorem. 


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): W dni robocze od godziny 9? No dobra....10 xD ale z reguły do wieczora/ nocy bo jestem małym no lifem. <skromny>


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: Ojojojoj, ciężko będzie mi to stwierdzić, ale myślę, że z 2 lata z duuuuużymi przerwami. Na csc zawitałam jakoś rok temu i od tego czasu staram się intensywnie grać. 


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak


  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez będe na tak jeżeli dokonasz zakupu steam który można znaleść z cs 1.6 już od 9zl także nie jest to żaden spory wydatek :)

Póki co jestem na nie.

Edytowane przez S}{aDoW
Ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez będe na tak jeżeli dokonasz zakupu steam który można znaleść z cs 1.6 już od 9zl także nie jest to żaden spory wydatek :)

Póki co jestem na nie.

Właśnie mnie rozwaliłeś na łopatki :) Po co osobie, która miała już tyle adminów na cs-classic steam ? nie kumam. On jest tylko po to, aby był nic po za tym ;) Jestem na tak. Dobrze się sprawowała jako adminka bf2, i dobrze z nią się gra oraz rozmawia;) Zawsze chętna do pomocy i do pośmiania się . Co nie shannelku ;*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności