Skocz do zawartości

CBŚ nęka uczestników Marszu Niepodległości !


JeloneK ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poniżej przedstawiam Wam relację kibica Śląska Wrocław z odwiedzin CBŚ:

Jak już zapewne wiecie, wczoraj w całej Polsce CBŚ robiło naloty. Mieszkam we Wrocławiu. Postanowiłem napisać Wam jak to wyglądało u mnie. Myślę, że warto gdzieś o tym nadmienić. Generalnie, gdy już weszli i spytałem ich o co chodzi, oczywiście odpowiedzieli, że mają odgórny nakaz z warszawskiej prokuratury i szukają… narkotyków, ale w tej chwili jestem tylko świadkiem. Zaśmiałem się tylko, ale dobra… Wpuścili kundla, który oczywiście nic nie znalazł. Potem powiedzieli, że szukają wszystkiego co jest „faszystowskie”, naklejki, plakaty, banery itp. Znaleźli… 3 wzory naklejek, które zabrali, pierwsza z napisem „był, będzie jest, nacjonalizm”, druga „Wrocław nie dla idiotów” i napis „Dutkiewicz won” z jego mordą, a trzecia „sport, zdrowie, nacjonalizm”. Ogólnie było ich może z 90, tych naklejek. Potem zabrali kilkanaście sztuk wpinek, a na koniec najlepsze: czapkę z falangą, opaskę z falangą i baner „sport, zdrowie, nacjonalizm” (no i komórkę). Kurwa, czapkę jak znaleźli to się cieszyli jak małe dzieci, co dużo mówi o poziomie jaki panuje w służbach…

 

 

c64a07cb52_cbs.jpg

 

Oczywiście zrobili zdjęcia, przesłuchali mnie w sprawie tych rzeczy i powiedzieli, że reszta to już z Warszawy na piśmie będzie przychodzić, bo oni nic więcej nie wiedzą.

 

Odnośnie kolegi, do którego wjechali tydzień temu. Chłopak wynajmuje mieszkanie, rozjebali je doszczętnie, nie znaleźli nic, ale go poturbowali i wybili mu bark w zamian… Warto gdzieś napisać o tym czym zajmuje się dzisiejsza władza, o tym jak o 6 rano przychodzą do Ciebie, po czym zabierają Ci czapkę, jakieś naklejki propagujące zdrowy tryb życia i znikają bez większych wyjaśnień i mają w dupie, że Ty na 8:00 masz do normalnej roboty. Mam takie wrażenie, że gdy przyszli to szukali tylko rzeczy z symbolami falangi, krzyża celtyckiego i słowem „nacjonalizm”.

 

Podobne akcje miały miejsce w innych miastach. Niech ludzie zdadzą sobie sprawę, że patrioci w XXI wieku nadal są gnębieni. Do zobaczenia na Marszu!"

 

 

źródło: DrogaLegionisty.pl

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jedna wielka patologia nie maja sie o co przypier*** to sie przypierd*** o byle co byle by bylo że coś robia ;)

 

Przecież to jest Polska, jeszcze trochę i wódki nie będziesz mógł się napić we własnym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności