Skocz do zawartości

Furious 7 - Official Trailer (HD)


WaFen

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=Skpu5HaVkOc#t=102

 

Co sądzicie? Obejrzycie? Sam obejrzałem wszystkie części ale dla mnie to jest parodia a nie seria filmów. Przy pierwszych częściach był nacisk na jazdę/wyścigi/nielegalne tripy nocne itp. teraz to napieprzanie się, alkohol, ćpanie i cholera wie co jeszcze.

 

Osobiście obejrzę ale tylko dla zasady i upewnienia się, że ta słaba seria zdechła przy Tokio Drift. Wg mnie jedynym dobrym elementem, a właściwie trzema są: pomieszanie czasu względem części (1/2/4/5/3/6 - czas), całkiem niezły główny aktor (w tym filmie - drewniak, normalnie nie ma masakry ale top 500 aktorów oczywiście nie i murzynek (kocham komedie, nie pogniewałbym się jakby nagrali Nietykalni 2 z nim :D). Paula Walkera szkoda mi ze względu na młody wiek ale nie ulega wątpliwości, że światowe kino nic nie straciło. Do niego bardzo podoba mi się jedna wypowiedź użytkownika na filmwebie:

 

Nie ulega wątpliwości, że to jak odszedł jest wielką tragedią. Niemniej Walker był miernym aktorem i miejsce #114 w 
rankingu tytanów aktorstwa jest równie kiepskim żartem. On był aktorem jednej roli, wystarczy spojrzeć na galerię jego zdjęć 
- na każdym trzyma spluwę lub stoi przed samochodem. Na pewno był sympatyczną osobą, na pewno zginął 
przedwcześnie, ale w żaden sposób nie zasłużył na tak wysoką pozycję w rankingu najlepszych aktorów. Równie dobrze 
"Szybkich i wściekłych 5" można by uplasować w Top 500 filmów wszech czasów...

 

 
I w pełni się z nią zgadzam.
 
Zapraszam do dyskusji :)
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze jest az tak duzo EFEKTOW SPECJALNYCH,moim zdaniem za duzo.... no ale pojde do kina na bank bo ja nie patrze na efekty az tak:D oglądałem wszystkie części szybkich i wściekłych i sa zajebiste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności