Skocz do zawartości

[UB] Ban za aima rewoX. Śmiech na sali. #KompetentniAdminiBf2


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MEET rewoX, YOUR MAKER

Link do SSów: ----

Wycinek z konsoli(bez IP)*: Piszę z telefonu więc brak.

Serwer: #7[ONLY DD2/INFERNO/NUKE/TRA​IN][bF2+FFA]Cs-Class​ic.pl​

Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=90397

 

 

Teraz kilka słów ode mnie.

Jak zobaczyłem tego bana to myślałem, że spadne z krzesła ze śmiechu.

Hahahahahah serio? To, że gracze płakali, że otwieram i waliłem dużo hs to od razu znaczy, że mam aima? Przepraszam panie adminie konus123 ale znowu Cię wyśmieje ... Hahahahahahah

Pan wspaniale znający się na cheaterach konus123 napisał w swoim podaniu (http://forum.cs-classic.pl/topic/22503-podanie-konus123/), że chce zapobiegać cheaterom (tylko coś mu nie wychodzi), i że gra w cs 4 lata. Serio grasz 4 lata? Właśnie widać hahah chłopie ja gram 4 i jakoś was karam na tym bf2 jak chce i jeszcze mi dajesz bana za aima jak gram na steam (założę się, że nie sprawdziłeś tego, że mam steama :x). Bana dostałem po akcji, gdzie na mapie de_westwood_big w jednej rundzie zabiłem 5 osób z awp ( 5 hs ... się ćwiczyło do turnieju). Ten oto wspaniały admin nawet nie raczył wejść na specta i mnie sprawdzić. Ba, nawet nie raczył dać mi ssow ... No po prostu śmiech na sali #BardzoDobryAdminNaBf2 . To, że gram lepiej od tych oporowych adminów na NS to znaczy, że powinienem dostać bana za aima nie? ( przecież wszyscy wiedzą, że się odpalam na steam 2k9, przecież wszyscy tak robią xD . Swoją drogą to nad kulturą też nie potrafisz zapanować na serwerze, bo jak jakiś niewyżyty 15 latek mnie wyzywał od 'jebanych cheaterow' to nawet nie zareagowałeś, sam musiałem mu powiedzieć kilka słów....

Haha zostałeś wyśmiany nie tylko przeze mnie ale też przez kilku znajomych (adminów i graczy ffa) i wywnioskowaliśmy, że skoro bez odznak karam oporowych adminów na NS z full odznakami to odpalam ;p ...

Swoją drogą to dziwię się, że nie złożyłeś podania do UBTeam bo tak świetnie wyłapujesz graczy na aimie ( if you know what I mean ;D ). Teraz już wiesz panie #AdminieRoku komus123 czemu wraz z Filipek <33 się śmialiśmy z adminów na NS. Jesteś świetnym przykładem tego, że tacy admini są w większości (podkreślam, że w większości a nie wszyscy) nie kompetentni.

Hahahha wariacie czekam na rozpisane demko, masz 24h na wymyślenie jakiś bzdur tłumaczących tego bana.

Pozdrawiam wszystkich a w szczególności #OporowegoNsaIAdminaRokuWspanialeRozpoznającegoCheaterów konusa123, pamiętaj, że czekam na demko wariacie.

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Admin był na forum i nie wstawił demka. UB

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności