Skocz do zawartości

l.messi obraza


krrooopek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: krrooopek


2.Nick admina/gracza który zawinił: l.messi

3.Admin/Gracz : 

4.Data i godzina: 22:22 01.09.2014

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  w załącznikach

6.Opis sytuacji: obraza, bo nie dostał infa, ogólnie się spinał, do tego jak się okazuje admin Cod'a i piszący do mnie wymowne PW :)

post-10887-0-11327300-1409603179_thumb.jpg

post-10887-0-11272600-1409603183_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymowne PW powiadasz? :D Załącz ssa, dziwi mnie to, że nie masz do siebie odrobiny dystansu. Tak jak palaczekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk napisał, gdzie tam jest ukazane na tym ssie, że Cię obrażam ? A może grałem w cs go i napisałem, że tam pi*dy grały, dlatego przyszedłem tutaj  :soldier:. Nikogo po nicku tam nie obraziłem, więc nie szukaj dziury w cały.

 

A jakbym nie był adminem to co by dała Ci taka skarga? 

 

Branoc :sleepy: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki tekst, może dostać upomnienie od Administracji lub kicka za kulturę jeżeli byłaby wtedy na serwerze.

Nie jest pokazane, że wiadomość jest kierowana akurat do Ciebie, związku z tym nie możesz czuć się urażony w znacznym stopniu.

Nie sądzę by był to istotny powód do pisania skargi.

 

Wyciąg z regulaminu:

 

3.4. Zakaz urażania innych graczy w jakikolwiek sposób. [1. Ostrzeżenie. 2. Kick. 3. Ban na 5 minut – 1 godzinę].

 

Jednakże, nie jest to ostateczne słowo, ponieważ Damian również ma się zajmować skargami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skarga nie sluszna bo to jest wypowiedziane do wszystkich grajacych w jego teamie nie do ciebie  . Rozumiem tez cie obrazil wiec powinna byc kara za to . Admin musi jakos sie zachowywac na serwerze a nie wyzywac innych graczy ze nioe umia grac..! Moze nie umia grac tak dobrze jak ty i nie powinienes ich wyzywac . Tak jak ty bys mial staty 1/5 i by cie wyzywali np:(haha grac nie umie pizda) sory za wulgaryzm. ! poprostu taka prawda . Daj ludziom grac a nie szukasz pretektsu zeby ich wyzywac. Tyle mam do powiedzenia. D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że ten tekst był skierowany do mnie. Po napisaniu tej skargi, bo uważam, że jest to obraza wszystkich, napisał do mnie PW na forum :) 

 

 

@messi, pisząc skargę nie wiedziałem, że jesteś adminem, dopóki nie napisałeś mi PW :) więc tak czy siak skarga by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek ma racje z jednej strony, ale patrzaca na to z drugiej strony to ciezko jest to przypisac do danej osoby. Takie teksty sa i beda sie zdarzaly na serwerze. To codziennosc , kazdy o tym wie.  

Nie pochwalam , jednoczesnie prosze Danielka zeby cos takiego juz miejsca nie mialo.

 

Zamykam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności