Skocz do zawartości

skarga - Admin Krejzol


ibrnvski

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ibrnvski

2.Nick admina/gracza który zawinił: admin Krejzol
3.Admin/Gracz : ibrnvski
4.Data i godzina: 13.08.2014 / 23:30+/-
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www8.zippyshare.com/v/57383707/file.html
6.Opis sytuacji: Hmmm. Więc tak. Nie gram tu od wczoraj, nie wiem czy wszyscy mnie znają/kojarzą ale myślę, że admini jak i gracze, mniej więcej mnie kojarzą. A admini pewnie też wiedzą, że byłem banowany nie raz - ale to nie chodzi o poprzednie bany a o ten który dał mi dziś Krejzol. Gram u Was codziennie, różnie - godzinę, dwie czasem dłużej. Z czasem, kupiłem vipa - dość fajny klimat na serwerze, pomyślałem, że warto - nawet wesprzeć serwerownie. I nasuwa się pytanie, czy admin który daje bana, ma podejrzenia o czity, czy jednak robi to, bo ludzie zaczynają się mazać na u@ - banuj banuj banuj bo nie idzie grać? Podesłałem screena jak to wyglądało, jakie miałem staty - zaraz po otrzymaniu bana. Ja rozumiem, że poziom gry na serwerze jest różny - są lepsi, gorsi, to normalna rzecz. Ale jaki ja miałbym cel w tym, że kupując vipa, wydając na niego kilka złoty (mogłoby to być nawet kilkanaście), miałbym się odpalać, odbierając sobie zabawę tym, że gram na czitach będąc VIPem? Nie rozumiem po prostu takiego myślenia ;) nie wiem czy to akurat ten admin jest mało ogarnięty, mało się zna na tej grze, czy to po prostu zwykły błąd - "bo przecież admin też człowiek". Chciałbym się trochę dowiedzieć, jak Wy spostrzegacie ludzi, którzy jakoś dofinansowują Waszą serwerownie - kupując vipa etc. Czy nadal jest to dla Was cel, którzy może być odpalony, czy jednak macie jakieś zaufanie? Tym bardziej, że u Was to już 5 czy 6 raz są robione mi ssy. Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jesteś zdenerwowany, ale cóż ostrożności nigdy za wiele. Nie raz gracze kupywali vipy/premki, a potem odpalali czity. Zdarzało się nawet, że admin miał czity. Więc wstaw te ss i graj dalej na serwerze oraz prosze nie zniechęcaj się przez takie incydenty do naszej serwerowni. Pozdrawiam Jaskier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że za dużo jest banów dla Twojej osoby, ale panika adminów ze spamem na u@ ich przerasta, + może akurat jego zabiłeś. Wcale im się nie dziwie, i Tobie też się nie dziwie, bo każdy ban to minuty straconej gry. Nie trzeba od razu składać skarg. Tłumaczenia "admin to też człowiek" też odstawmy na bok. Każdy po trochu jest winny, Ty że nie dajesz fragów (możliwe że za to dostałeś bana), + Krejzol za to że nie sprawdza gracza. 

 

Admini, proszę Was wszystkich bardzo, o to żeby wszystkich sprawdzać po 3 razy.

 

Ciebie ibrnvski przepraszam za Krejzola, i przekaże im żeby dobrze sprawdzali, a zwłaszcza Ciebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibrnvski - to ze ktos ma vipa nie znaczy ze nie moze dostac ss albo jakiegos bana, bo kazdy w kazdej chwili moze uzyc niedozwolonych wspomagaczy. po drugie wiesz ile graczy by kupilo vipa zeby nie byc sprawdzanym ?? Odpowiem Ci - mnostwo.  problem polega w tym zeby przed kazdym banem czy tam ss dokladnie sprawdzic jak gra dany gracz, sprawdzic amx_bans i podjac odpowiednia decyzje. Masz racje ze po tylu banach udowodniles swoja niewinnosc ale admin zawsze moze dac bana bo ma jakies powody, domysly. zawsze lepiej wszytsklo zalatwic polubownie nic sie oskarzac i kłocic. pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności