Skocz do zawartości

BRADSON Ban#2


BRADSON

Rekomendowane odpowiedzi

O nie tak łatwo wam ze mną nie pójdzie... Gdybym miał aktywnego bana to by Admin dający mi ss-y około 1-2h przed banem (Papku o ile się nie myle) od Jimmiego widziałby że niby mam aktywnego...

Jimmy rundę przed daniem mi bana za czity rozmawiał z kimś tam że mam info itd i teraz zaczynam wierzyć że jego " pieski" szczekają.

Jimmy was uprosił byście go bronili czy co? Bo te wasze argumenty są śmieszne... Chciałbym prowadzić rozmowę z kompetentnymi osobami...Widać jak ładnie traktujecie graczy. Swój swojego broni... Chcecie rozmawiać to zapraszam około 21 a nie o 10 rano nie którzy nie obijają się tak jak wy... Czekam godziny na jakieś sensowne odpowiedzi aż tu nagle w parę godz jakiś wyżej ustawiony admin czytając zapewne tylko opinię kolegów zamknie temat. Czekałem  około 27 godzin na odpowiedź Jimmiego. Wedle waszego "prawa" Admin nie udowodnił mojej winy i powinien być Ub ale co ja tam mogę przecież jestem tylko zwykłym szarakiem wśród was.

Ale po co ja to piszę przecież i tak będziecie go bronić niezależnie co zrobił... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności