Skocz do zawartości

Skarga Na Admina


B.S.N.T

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: B.S.N.T|BioLy~


2.Nick admina/gracza który zawinił: 

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: Dzisiaj 19 :30

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Proszę o sprawdzenie HLTV Mapa de_inferno Godzina : 19: 30

6.Opis sytuacji:A więc zaczyna się runda słyszę głośne beknięcie od gracza Patryjota_ 96 więc piszę 'trochę kultury wieprzu' to nie było wyzywanie tylko skomentowanie jego nie kulturalnego zachowania po czym dostaje kicka za kulturę a gracz patryjota nawet upomnienia nie usłyszał i dla admina to było normalne więc od razu z tego miejsca chciałem pozdrowić mamę admina za wspaniałe wychowanie proszę też o ukaranie admina i pouczenie go co znaczy kultura bo jeżeli tego nie wie to nie powinien mieć admina a tym bardziej banować/kickać za nią naprawdę ludzie jeżeli dla was takie zachowanie jest normalne to pogratulować ja poczułem się obrażony i zniesmaczony jego zachowaniem bo akurat jadłem dlatego też napisałem "wieprzu" nie napisałem tego aby obrazić gracz a zwrócić uwagę na jego zachowanie bo nawet przepraszam nie umiał powiedzieć dla was przekleństwo  to straszny brak kultury a jeżeli ktoś beknie to nic się nie stało może jeszcze patryjoto do dupy sobie mikrofon przyłożysz jak będziesz pierdział .... Naprawdę Dno . Dodam jeszcze że na bf2/ffa prawie codziennie jest jakaś skarga więc soot pomyśl o tym i o innych graczach . Dodam jeszcze że na bf2/ffa prawie codziennie jest jakaś skarga więc soot pomyśl o tym i o innych graczach . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. To ja dałam Ci kicka za kulturę, bo ileż można pisać na y@ "Na serwerze obowiazuje kultura", a mogłeś sobie darować słowo "wieprz"... powinieneś się cieszyć, ze nie potraktowałam CIę banem, bo to Twoj nie pierwszy brak kultury....

po 2. Gdybym uslyszala, albo ktorys z adminow, ze patriota "beknal", to na pewno bym go upomniała, zresztą wyświetla się dośc często "Na serwerze....", gdy gracze nie zachowują się prawidłowo.

po 3. admin nie jest Bogiem i nie słyszy/widzi wszystkiego. Mogłeś zwrócić mu uwagę kulturalnie, a nie od razu od wieprzy wypisywać ;||

po 4 "od razu z tego miejsca chcialem pozdrowic mamę admina za wspaniale wychowanie..." - czy ty chlopie jestes normalny? przestań w to mieszać "mamę"-,- zacznij najpierw od swojego wychowania, bo tutaj też bym mogła swobodnie napisać, że brak ci podstawowego wychowania i wzorców.

po 5. nawet nie potrafisz dokladnie sprecyzowac, ktory admin zawinił, więc uważam, ze ta skarga jest nieważna, bo można ją przypisać do każdego admina.

 

po 6. Tobie chyba sprawia  przyjemnosc wypisywanie skarg, to twoje ulubione zajęcie zauważyłam.

po 7. Nie mam sobie nic do zarzucenia, na hltv widać, że nie postąpiłam źle, dając Ci kicka za kulture. Jeśli ktoś Cię kickował wczesniej, to na pewno nie ja, ale myślę, że ten admin również miał powody.

 

Wracając do sprawy - Nie słyszałam, bo ja nie gram z włączonym głosem, może Ty jako- gimbus masz wakacje i mozesz sobie grać na fulla, ale to nie znaczy, ze kazdy musi mieć włączone dźwięki (różne sytuacje do tego zmuszaja); Po 2 - przyszedłeś na serwer po to, aby jeść, czy grać?! różni są ludzie, różne są sytuacje i nie każdy jest wróżką i wie, ze TY akurat jadłeś. Jeśli chodzi o to "beknięcie", to często jest tak, że jak ktoś mówi przez mikro, to dźwięk jest zniekształcony i zmieniony, więc na 100% nie było wiadomo, czy patriota beknął czy też nie; może akurat coś mu spładło? jak ma się blisko mikro koło twarzy to słychać każdy dźwięk, ale tego to już nie rozumiesz....

po 3 - jaką niby karę dla mnie? - ja nie zrobiłam nic złego, miałam prawo dać ci bana za brak kultury, tak jak robię to innym, nawet za słowo - przerywnik - "kur**". Postąpiłam słuszenie, a każdy człowiek jest inny i w różnoraki sposób interpretuje słowa, dlatego ja OSOBISCIE uznalam, że słowo "wpieprz" jest (w moim słowniku,który wpoiła mi mama, a zaznaczam, ze był to normalny słownik) słowem obraźliwym. Nie każdy jest tobą i nie każdy uważa, że wieprz to nie rodzaj obelgi. Po to każdy admin ma bind "Masz sprawe do admina - pisz u@" , aby się do tego dostosować, a ty nawet nie dałeś szansy adminowi na rozpatrzenie tej sytuacji, bo nie napisałeś na u@, a zacząłeś spamować say! na serwie zazwyczaj w tych godzinach jest full i admin nie jest robotem by wszystko widzieć i słyszeć w danym momencie. Są ważniejsze sprawy takie jak: cziterzy, albo osoby, które nie wykonują celów. Nie jestes jedyny na serwerze, jeśli Ci nie pasują admini, to sam złóż podanie i przestań pisać skargi tylko po to, aby narobić wokół swojej osoby szumu.

 

Juz za samo spamowanie pod skargą prawdopodobnie dostaniesz warna, więc się nie pogrązaj dalej, bo twoje argumenty nie są słuszne i nie masz dowodów? czy jakikolwiek z graczy grających wypowiedział się w twojej sprawie? - skoro nie, to widać, jaki jesteś poważany i jak cię traktuja inni.

 

ps. Jestem dośc rygorystyczną adminką, wiec powinieneś ode mnie dostać bana za kulture, a potraktowałam cię ulgowo i dałam ci kicka, wiec ciesz się, ze na tym się skończyło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o kicka tylko o o to że nie ma cie pojęcia o kulturze a za nią banujecie jeden z adminów był w ct i to słyszał , jeżeli mama cie nie wychowała to kto ? Wieprz to określeni kogoś kto zachowuje się jak świnia a nie obelga więc następnym razem zluzuj striny dzeiwczyno i zanim kogoś ukarasz to pierw powinna cie zainteresować sprawa i powinnaś ją wyjaśnić a nie od razu karać bo wasz rola kończy się na "a chuj dam mu kicka niech widzą że coś robię ... " a na HLTV będzie chyba słychać że on beknoł i jak już powiedziałem wieprz to nie obelga więc dostałem kicka bezpodstawnie czyli kolejny twój błąd ... I dziewczyno jaki kolejny jeżeli by liczyć ten to drugi i gracz 100 % beknoł bo się do tego przyznał  więc już tu nie czaruj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. popracuj kolego nad prawidlowa gramatyka i ortografia "nie ma cie pojecia" nie ma kogo? "Beknol" ...

Po 2. Nie rozumiem Ciebie czlowieku, Ty probujesz Nam uprzykrzyc zycie czy co? Prowokujesz adminow, obrazasz i sie dziwisz, ze maja do Ciebie podejscie takie, jakie maja. Dziala to na zasadzie "Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie". Ty jestes mily dla Nas - My jestesmy mili dla Ciebie. Skoro jeden z adminow byl w CT to czemu nie podasz jego nicku? Przeciez wiesz, ze jest adminem. Czemu nie zglosiles tego, ze Patriota beknal na u@? Przeciez to nic nie kosztuje.

Tyle ode mnie, pozdrawiam.

 

P.S Powinienes sie cieszyc ze na serwerze w tym momencie nie grali tacy "surowi" admini jak np. ja, bo mogloby sie skonczyc na czyms wiecej niz tylko kicku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra człowieku bo przyszedłeś na serwer z dnia na dzień i zaczynasz pisać skargi na wszystkich...

Na samym początku było normalnie bo czułeś do wszystkich respect. Pograłeś kilka dni i się zaczęło, obelgi w stronę graczy, spamowanie say'a, brak kultury w stosunku do adminów. Miałem przyjemność z Tobą grać i tak jak już wspominałem początkowo dobrze się współpracowało, lecz potem zacząłeś cisnąć na wszystko co się tylko rusza.

Chłopie jak można napisać coś o czyjejkolwiek mamie?? Za obrazę rodziców, bądź Boga banuje nawet nie patrząc. Jeszcze ciśniesz na dziewczynę, chociaż nie masz żadnych podstaw ani dowodów że czymkolwiek Ci zawiniła.

Moim zdaniem skarga do kosza a gracz po pierwsze przeprosić Ole

A po drugie dostać warma i jakieś ostrzeżenie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu nie wypowidaja sie jezeli nie jestes w temacie na serwerze bylo 3 adminow i dziwne byloby gdyby wszyscy byli w tt i wgl co cie obchodzi moja ortografia czy tez gramatyka nikogo nie prowokowalem to wy prowokujecie mnie i innych graczy bezpodstawnymi kickami dobrze ze powiedziales jak kuba bogu tak bog kubie bo pewnie dlatego ciagle dostaje bezpodstawne kicki , a nie bede nikomu wlazil w dupe tak jak to robil patryiota  i czlowieku jezeli bylo slychac to co ja mam zglaszac jak trzeba to admin doskonale slyszy i po za tym  sa na was caly czas skargi wiec o czyms to swiadczy i prosze o niewypowiadanie sie takich ludzi jak pan up tylko o bezposredni komentarz soota w tej sprawie bo wy tylko umiecie prowokowac ... Grzywka ja od tamtego czasu z tamta skarga nikogo nie wyzwalem wrecz przeciwnie staram sie utrzymac dobry kontakt z graczami nawet do nie rob mi ssow i cwaniak pisze z szacunkiem a to na nich była poprzednia skarga wiec gościu że tak zacytuję w "dupie byłeś i gówno widziałeś" ... i człowieku gdzie ja komuś pocsinełem rodzica wy nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie a bierzecie sie za admina na serwie bo jeżeli dla kogoś bekniecie to zaden brak kultury a adekwatne do zachowania skomentowanie tego co zrobil patryiota tak to ja do was nie mam żadnych pytań i nie oczekuje od was niczego więcej ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tt w zaistniałej sytuacji i popieram Ole, ponieważ dostałeś kicka za kulturę, Ola była na specu a Eryk bodajże był ze mną w tt, wiec nie słyszeliśmy patrioty. Grasz kilka dni za serwie i utrudniasz wszystko pisząc skargi o byle co oraz zachowanie na serwerze. Wypowiadać w skargach może każdy, co wie na dany temat wiec nie pisz kto ma a kto nie się wypowiadać. Soot tylko wyciąga, wnioski z Całej skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Ty chyba już nie panujesz nad tym co piszesz. Obejrzyj sobie każde demko na którym grałeś i sam zobaczysz że jednak do tej kultury brakuje Ci kilku aspektów.

Nie pisz kto ma się wypowiadać a kto nie bo po obejrzeniu HLTV każdy ma coś do powiedzenia i jak masz mi coś do powiedzenia to załatw to na GG bądź gdziekolwiek indziej na PW a nie obrażasz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhah jeżeli Ola była na specu to powinna słyszeć patryiote więc jej nie pogrążaj a chyba wam się coś poprzewracało jeżeli będę siedział cicho widząc co się dzieje na serwie bo jak już tu gram to nie chciałbym żeby admini myśleli że są bezkarni i wszystko im wolno soot miał sprawdzać serwer bo na moje to jest za dużo adminów a za mało wchodzi osób wyżej od nich robią co chcą i jak chcą np . dzisiaj wychodzę żeby napisać skargę kończy się de_inferno wchodzę z powrotem zaczyna się de inferno miałem wcześniej napisać też skargę o dobieranie teamów przez adminów bo takie sytuację też mają miejsce ale już szkoda mi było opisywać waszej głupoty dziwne że tylko admini się wypowiadają to też o czymś świadcz ale to że ludzie się boją to nie znaczy że ja się będę was bał już nawet nie chodzi mi o kare dla Oli tylko o to żeby ktoś w końcu na wami zapanował albo was chociaż sprawdzał ... Jeżeli ja mam się nie wypowiadać kto ma się wypowiadać to wy nie wypowiadajcie się na temat moich skarg bo też każdy ma prawo je składać o wielcy i potężni admini ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci ten serwer nie odpowiada to nie graj na nim mam proste. A po drugie, zanim udostępnisz post najpierw przeczytaj go, bo literówki robisz i ciężko Cię zrozumieć. 
     A tak na marginesie mam wrażenie, że na serwie gra coraz więcej ludzi, którzy szukają tylko problemów. 
Pozdrowienia Gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, inni sie nie wypowiadaja bo im odpowiada atmosferwa, na serwie. Ola sprawdzala gracza, siedzac na spekcie i nie zwrocila uwagi na to. A to bekniecie az tak ci przeszkadza ? Sam piszesz jakies syfy na say albo pouczasz adminow, skoro jestes taki ogarniety to sam zostan adminem na bf2. A i przez te zdanie o wielkich i poteznych adminach i podobnych zdan na serwie, prowokujesz ich dlatego duze grono na serwie cie, nie lubi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt mnie nie musi lubić serwer mi odpowiada co po niektórzy admini nie tak bekniecie mi przeszkadza bo wam przeszkadza jedna głupia kurwa a jak ktoś beknie to macie to w dupie i jak byś umiał czytać to wtedy jadłem aha to żeby sprawdzać gracza to trzeba zatkać sobie uszy i siedzieć nawet nie drgając naprawdę daruj sobie człowieku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj regulami tam masz, jezeli gracz naduzywa mikro a na ten jeden incydent mozna przymknac oko, gracz nie raz pomaga przez mikro. Jezeli serwer ci odpowiada to daj na luz troche a nie spiny robisz, jezeli nie odpowiadaja ci admini i gracze, to mozesz isc na inny serwer. Koncze sie wypowiadac w tej skardze, nie mam ochoty sie klocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHłopie, podsumowując TWOJE dzisiejsze wypowiedzi. Nie słyszałam, bo ja nie gram z włączonym głosem, może Ty jako- gimbus masz wakacje i mozesz sobie grać na fulla, ale to nie znaczy, ze kazdy musi mieć włączone dźwięki (różne sytuacje do tego zmuszaja); Po 2 - przyszedłeś na serwer po to, aby jeść, czy grać?! różni są ludzie, różne są sytuacje i nie każdy jest wróżką i wie, ze TY akurat jadłeś. Jeśli chodzi o to "beknięcie", to często jest tak, że jak ktoś mówi przez mikro, to dźwięk jest zniekształcony i zmieniony, więc na 100% nie było wiadomo, czy patriota beknął czy też nie; może akurat coś mu spładło? jak ma się blisko mikro koło twarzy to słychać każdy dźwięk, ale tego to już nie rozumiesz....

po 3 - jaką niby karę dla mnie? - ja nie zrobiłam nic złego, miałam prawo dać ci bana za brak kultury, tak jak robię to innym, nawet za słowo - przerywnik - "kur**". Postąpiłam słuszenie, a każdy człowiek jest inny i w różnoraki sposób interpretuje słowa, dlatego ja OSOBISCIE uznalam, że słowo "wpieprz" jest (w moim słowniku,który wpoiła mi mama, a zaznaczam, ze był to normalny słownik) słowem obraźliwym. Nie każdy jest tobą i nie każdy uważa, że wieprz to nie rodzaj obelgi. Po to każdy admin ma bind "Masz sprawe do admina - pisz u@" , aby się do tego dostosować, a ty nawet nie dałeś szansy adminowi na rozpatrzenie tej sytuacji, bo nie napisałeś na u@, a zacząłeś spamować say! na serwie zazwyczaj w tych godzinach jest full i admin nie jest robotem by wszystko widzieć i słyszeć w danym momencie. Są ważniejsze sprawy takie jak: cziterzy, albo osoby, które nie wykonują celów. Nie jestes jedyny na serwerze, jeśli Ci nie pasują admini, to sam złóż podanie i przestań pisać skargi tylko po to, aby narobić wokół swojej osoby szumu.

 

Juz za samo spamowanie pod skargą prawdopodobnie dostaniesz warna, więc się nie pogrązaj dalej, bo twoje argumenty nie są słuszne i nie masz dowodów? czy jakikolwiek z graczy grających wypowiedział się w twojej sprawie? - skoro nie, to widać, jaki jesteś poważany i jak cię traktuja inni.

 

ps. Jestem dośc rygorystyczną adminką i za słowo "wieprz" powinieneś dostac ode mnie bana na kulturę, a mimo wszystko dałam ci tylko kicka, więc nie mów, ze innym jest pobłarzane, bo ja cie wlasnie potraktowałam z ulgą, co nie powinnam wcale zrobić , bo ty nie jestes jednorazowo niekulturalny, tylko zazwyczaj kiedy grasz, to pozwalasz sobie na wiele.  Dlatego nie popełnię już takiego błędu, więc lepiej się pilnuj z kulturą, bo nie będę cię ostrzegala wiecej.

 

kończę tą bezsensowną dyskusję, bo kto by ci nie napisał, ty i tak wiesz swoje.... pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty skończ akurat ja muszę się w niej wypowiadać żeby się bronic co za typ tacy tu właśnie mają adminów -.- Aha to według ciebie można srać bekać a za 1 kurwa ja natychmiast dostaje kicka chyba naprawdę tu admina dostaje każdy kto chce 0 selekcji ... I tu nie chodzi o nadużywanie mikro tylko o kulturę panie znawco ... Kogo nazywasz gimbusem ? Wielka pani admin następna ale już ci wszystko tłumaczę to było beknięcie bo gracz sam się przyznał ... naprawdę w ciebie nie wierze grasz w cs bez głosu tutaj należą się pozdrowienia , dalej nie wiesz co to wieprz i o co z tym chodzi tutaj szczere brawa dla ciebie tak to prawda na każdy wasz bojkot mam odpowiedź bo tu akurat wiem że mam 100 % racje bo beknięcie jest większym brakiem kultury niż kurwa czy też wieprz -.- właśnie widać że macie dużo na sumieniu bo płaczecie pod tą skargą i boicie się sprawdzania osób wyżej położonych od was nawet nie jest kierowana do was a lamentujecie jak niemowlaki to tylko pokazuję że coś jednak jest nie tak ... HAHAHA i jeszcze twoje tłumaczenie że mam od tego u@ dostałem bana po 3 sec -.- ściemniasz się jak stara lampa wy strasznie boicie się tych sprawdzań : D . Jezu i jeszcze ci powie że mnie ostrzega nigdy ale to nigdy mnie nie ostrzegłaś i kolejny raz powtórzę nie zachowywałem się nie kulturalnie od czasu poprzedniej skargi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B.S.N.T przegina i ciągle mnie obraża! Proszę o interwencję osoby z wyższą rangą bądź możliwością interwencji, która coś z tym zrobi! od kiedy na forum można się tak zachowywać? -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ogarnij się do cholery! Nie rozumiesz, że żadna odmiana wulgaryzmu czy obrazy nie jest tutaj tolerowana? Pewnie dostanę warna za spamowanie, ale trudno, odrobię. Jak chcesz "kurwić" i "pierdolić" co drugie słowo to utwórz własną sieć i tam wprowadź swoje zasady, a nie ustalasz co i jak na sieci, która istnieje przeszło 2 lata a Ty na niej grasz może od tygodnia. Dlaczego próbujesz udowodnić swoją rację, skoro widzisz, że się mylisz? Na dodatek ubliżasz innym administratorom, oraz prowokujesz ich do kontynuowania kłótni. Pewnie teraz napiszesz, żebym zaczął myśleć lub coś w tym stylu, poprzez co sprowokujesz innych do kontynuacji tej bezsensownej konwersacji. Tyle ode mnie, miłej nocy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mylę to wy tu wypłakujecie i boicie się tych sprawdzań jak ognia jak by tak nie było to by nie pisał każdy z was żeby się bronić nikomu nie ubliżyłem ale teraz to zrobię bo jesteś ślepym idiotą i nie da się z wami wytrzymać bo ja jestem sam a was kilku więc nie wiem kto tu kogo prowokuję a ja się muszę bronić przed zgrają bachorów płaczący bo wiedzą że źle wykonują swoją pracę ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@B.S.N.T, skoro tak nie odpowiadają ci admini na serwerze i jawnie krytykujesz ich działania to czemu sam nie złożysz podania? Raczej wszyscy wiemy, że skazane jest ono na niepowodzenie, ale możesz spróbować choćby po to, by dowiedzieć się co myślą o tobie zwykli, szarzy gracze.

Skarga bezpodstawna, żaden z adminów nie słyszał beknięcia patrioty, za to twoje krytykowanie zachowania gracza już tak. A dlaczego tak się stało? Patriota niczym złym się do tej pory nie wyróżnił, przeciwnie - jest szanowanym graczem na serwerze. A ty? No cóż, chyba każdy widzi braki w kulturze osobistej, nie mówiąc już o gramatyce i interpunkcji. Za często niepotrzebnie się odzywasz. Coś ci się nie podoba? Krzycz sobie i wyklinaj w domu ile tylko chcesz, ale oszczędź tego innym graczom chcącym miło spędzić czas na serwerze w dobrej atmosferze wśród kulturalnych ludzi.

Ogólnie rzecz ujmując - skarga o nic. Robisz z igły widły. Przysparzasz kłopotów administracji i opiekunowi serwera.

 

Zapewniam cię również, że przy każdym kolejnym wulgaryzmie, napisanym na say lub powiedzianym przez mikrofon (którego nota bene chyba nie używasz) będziesz dostawał ode mnie bany na rosnącą przewidzianą długość czasu (tj. 5 minut, 30 minut, godzina...), więc lepiej uważaj z wyrażaniem swoich myśli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ciebie nie rób to akurat sram i przestałem się pierdolić w tańcu bo wam się w dupach pojebało od tej władzy gorzej niż tuskowi myślicie że jesteście nie wiadomo kim a tak naprawdę jesteście jebanym nolifami nie mającymi pojęcia o kulturze i pokarz mi dowód na jakieś moje poprzednie wulgaryzmy nie licząc poprzedniej skargi prowokujecie to tak się będę bronił bo jeżeli osaczyliście mnie jak żuki gówniaki to najlepszym sposobem jest was osrać i gdzie jest poprzednie 14 postów bo tam jest pokazane zachowanie co poniektórych adminów a w tajemniczy sposób znikły i nie mów tu o mojej pisowni bo w cs jednego zdania nie umiesz poprawnie napisać bo ci tam nic nie podkreśla ... zacytuje np. pszyszedłem ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju Ludzie!!! Piszecie skargi za jakies kicki. To się nie dziwcie, że jest tyle skarg...

@B.S.N.T, może admin tego nie słyszał co? Chyba gralem wtedy na serwie i nie słyszałem. Admin to też człowiek, nie może odejść na chwile od kompa? Może chce do łazienki? I co? Będzię skarga bo nie zobaczył czegoś? Chyba nie będzie oglądał demek z każdej przegranej mapki, żeby ocenić czy słusznie dał kicka czy nie. Pozatym co to jest kick? Wejdziesz i grasz dalej. Skarga jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to Ola napisała w poście który znikł przychodzisz na serwer żeby grać czy jeść to ja równie dobrze mogę teraz powiedzieć przychodzisz na serwer po to żeby grać czy srać lub sikać ? To nie tylko kick bo jest bezpodstawny czyli admin nie przestrzega zasad i ma sens bo robicie tak cały czas ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Proszę o sprawdzenie HLTV Mapa de_inferno Godzina : 19: 30
 

 

 

 

Po 1 ty piszesz skargę więc ty masz obowiązek dać nam dowody obciążające tą osobę. Już na starcie powinienem zamknąć skargę.

 

 

 

 

 

 
6.Opis sytuacji:A więc zaczyna się runda słyszę głośne beknięcie od gracza Patryjota_ 96 więc piszę 'trochę kultury wieprzu' to nie było wyzywanie tylko skomentowanie jego nie kulturalnego zachowania po czym dostaje kicka za kulturę a gracz patryjota nawet upomnienia nie usłyszał i dla admina to było normalne więc od razu z tego miejsca chciałem pozdrowić mamę admina za wspaniałe wychowanie proszę też o ukaranie admina i pouczenie go co znaczy kultura bo jeżeli tego nie wie to nie powinien mieć admina a tym bardziej banować/kickać za nią naprawdę ludzie jeżeli dla was takie zachowanie jest normalne to pogratulować ja poczułem się obrażony i zniesmaczony jego zachowaniem bo akurat jadłem dlatego też napisałem "wieprzu" nie napisałem tego aby obrazić gracz a zwrócić uwagę na jego zachowanie bo nawet przepraszam nie umiał powiedzieć dla was przekleństwo  to straszny brak kultury a jeżeli ktoś beknie to nic się nie stało może jeszcze patryjoto do dupy sobie mikrofon przyłożysz jak będziesz pierdział .... Naprawdę Dno . .

 

Są admini którym przeszkadza do słowo i którzy dają kicki albo bany za takie słowa,  ode mnie na pewno byś nie dostał ale trafiłeś na taką osobę której to przeszkadzało. Po 2 mogłeś napisać na spokojnie na u@, że ten i ten grasz nadużywa mikrofonu, mówi takie i takie słowa, wydaje takie i takie dźwięki a nie załatwiać coś na własną rękę. Jeśli byś napisał na u@ że patriota wydaje ohydne dźwięki przez mikrofon i czy admin mógłby coś z tym zrobić to daje sobie rękę uciąć ze na pewno nie skończyło by to się kickiem/banem, a jeśli wtedy miał by na cb. olewkę to piszesz skargę, także nie rozumiem twojego płaczu o jednego marnego kicka. 

 

nie chodzi o kicka tylko o o to że nie ma cie pojęcia o kulturze a za nią banujecie jeden z adminów był w ct i to słyszał , jeżeli mama cie nie wychowała to kto ? Wieprz to określeni kogoś kto zachowuje się jak świnia a nie obelga więc następnym razem zluzuj striny dzeiwczyno i zanim kogoś ukarasz to pierw powinna cie zainteresować sprawa i powinnaś ją wyjaśnić a nie od razu karać bo wasz rola kończy się na "a chuj dam mu kicka niech widzą że coś robię ... " a na HLTV będzie chyba słychać że on beknoł i jak już powiedziałem wieprz to nie obelga więc dostałem kicka bezpodstawnie czyli kolejny twój błąd ... I dziewczyno jaki kolejny jeżeli by liczyć ten to drugi i gracz 100 % beknoł bo się do tego przyznał  więc już tu nie czaruj ...

To samo co wcześniej są osoby którym to określenie przeszkadza i mogłeś napisać o tym na u@ 

 

Ja się nie mylę to wy tu wypłakujecie i boicie się tych sprawdzań jak ognia jak by tak nie było to by nie pisał każdy z was żeby się bronić nikomu nie ubliżyłem ale teraz to zrobię bo jesteś ślepym idiotą i nie da się z wami wytrzymać bo ja jestem sam a was kilku więc nie wiem kto tu kogo prowokuję a ja się muszę bronić przed zgrają bachorów płaczący bo wiedzą że źle wykonują swoją pracę ... 

 

 

Na ciebie nie rób to akurat sram i przestałem się pierdolić w tańcu bo wam się w dupach pojebało od tej władzy gorzej niż tuskowi myślicie że jesteście nie wiadomo kim a tak naprawdę jesteście jebanym nolifami nie mającymi pojęcia o kulturze i pokarz mi dowód na jakieś moje poprzednie wulgaryzmy nie licząc poprzedniej skargi prowokujecie to tak się będę bronił bo jeżeli osaczyliście mnie jak żuki gówniaki to najlepszym sposobem jest was osrać i gdzie jest poprzednie 14 postów bo tam jest pokazane zachowanie co poniektórych adminów a w tajemniczy sposób znikły i nie mów tu o mojej pisowni bo w cs jednego zdania nie umiesz poprawnie napisać bo ci tam nic nie podkreśla ... zacytuje np. pszyszedłem ... 

 

Po twojej skardze o kulturę gracza patrioty myślałem ze jesteś także kulturalny oraz inteligentny a tu widzę że się pomyliłem jesteś tak samo kulturalny jak gracz patriota może nie wydajesz takich dźwięków jak on ale wystarczy popatrzeć na twoje wypowiadane słowa. Nie wiem przez te wulgaryzmy chcesz pokazać jaki to nie jesteś dorosły i co ty nie możesz? Następnym razem ty zluzuj majty i napisz skargę z dowodem oraz taką aby pokazywała coś do czego można się przyczepić.

 

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po 1 ty piszesz skargę więc ty masz obowiązek dać nam dowody obciążające tą osobę. Już na starcie powinienem zamknąć skargę.

 

 

 

Są admini którym przeszkadza do słowo i którzy dają kicki albo bany za takie słowa,  ode mnie na pewno byś nie dostał ale trafiłeś na taką osobę której to przeszkadzało. Po 2 mogłeś napisać na spokojnie na u@, że ten i ten grasz nadużywa mikrofonu, mówi takie i takie słowa, wydaje takie i takie dźwięki a nie załatwiać coś na własną rękę. Jeśli byś napisał na u@ że patriota wydaje ohydne dźwięki przez mikrofon i czy admin mógłby coś z tym zrobić to daje sobie rękę uciąć ze na pewno nie skończyło by to się kickiem/banem, a jeśli wtedy miał by na cb. olewkę to piszesz skargę, także nie rozumiem twojego płaczu o jednego marnego kicka. 

 

To samo co wcześniej są osoby którym to określenie przeszkadza i mogłeś napisać o tym na u@ 

 

 

 

 

Po twojej skardze o kulturę gracza patrioty myślałem ze jesteś także kulturalny oraz inteligentny a tu widzę że się pomyliłem jesteś tak samo kulturalny jak gracz patriota może nie wydajesz takich dźwięków jak on ale wystarczy popatrzeć na twoje wypowiadane słowa. Nie wiem przez te wulgaryzmy chcesz pokazać jaki to nie jesteś dorosły i co ty nie możesz? Następnym razem ty zluzuj majty i napisz skargę z dowodem oraz taką aby pokazywała coś do czego można się przyczepić.

 

 

/close

 

 

 

Powinieneś, ban słuszny bo co zresztą każdy widzi nawet w temacie na forum jej brak i lecą wiązanki my takiego czegoś nie tolerujemy dlatego też otrzymujesz gratisowo kilka warnów które zablokują ci pisanie - multikonto skończy się permem na forum także polecam odrabiać warny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności