Skocz do zawartości

Rozmawiajmy o sieci-Poradnik na zaliczenie


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że sieć cs-classic.pl zapychana jest pierwszym lepszym gównem ;

Zwróciłem uwagę, że każdy kto ma odrobić warna(taki przykład) i wybiera drogę poprzez pisanie poradników robi to na tzw. odpierdziel...

O ile sam poradnik nie jest skopiowany(niejednokrotnie jest) to jego treść, czytelność i przekaz pozostawiają do życzenia.

Tylko mnie to przeszkadza?

Podam kilka przykładów:

 

 


 


 


 

Tyle wystarczy jako przykład :P

 

Uważam, że powinno się usunąć pisanie poradników jako opcji usunięcia warna z wyjątkiem jakiegoś porządnego poradnika, bo zaśmiecanie forum poradnikami o tym, jak włączyć i wyłączyć CS na, który autor poświecił 6 minut jest przykre i nie pomaga sieci.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100%. Jak się czyta te poradniki to z niektórch się śmiać chce xD Zdarzyło się nawet że poradniki się powtarzały ... Usuńcie albo opcję że można odpracować warna za pomocą poradnika albo dajcie kolejne warny za poradniki na tzw. odpierdol :)

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/18923-gladiatus-zapraszam/ - co to za poradnik wgl ? Za to warna powinien tylko dostać ...

http://forum.cs-classic.pl/topic/20579-wszystkie-miejsca-na-mapie-de-dust2-dd2/ - uważam za zbędne ..

http://forum.cs-classic.pl/topic/20580-słowniczek-dla-początkujących-graczy/ - połowa tego bez sensu ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie z tobą nie zgadzam bo lepsza opcja pisania poradników chociażby na pozór dla niektórych bezsensu- bo to wiedzą to nie jednokrotnie nowy gracz może odszukać coś czego nie wie - administracja nie traci czasu na tłumaczenie niektórych rzeczy przez co można zrobić coś pożytecznego dla danego serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ, że na np. na temat komend do CS możnaby napisać kilkustronnicowy poradnik, wystarczyłoby samemu postudiować czy pooglądać coś na YT podczas gdy w tym poradniku jest komend 11 i twórca uznał, że wystarczy aby dostać unwarn. Chodzi mi o słabą jakość tych poradników, ludzie się nie starają. 

http://forum.cs-classic.pl/topic/21200-przydatne-komendy-do-cs16/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w przypadku prośby o Unwarna uwzględniać tylko te poradniki, które faktycznie coś będą wnosić na forum ?

Myślę, że może być przesadą odpracowywanie wyłącznie sms'em...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ci ciapaty się poradniki nie podobają, no tak większość wstawia kopie innych z sieci. Ale za to lecą warny i nie uwzględnia się to. 

To można dodać/zamienić na opcjie zaproszenia 1/2-X osób na sieć / serwer. + Potwierdzenie, ale że rybak jak i kiedy wróci karol mają za dużo na głowie to się tym zajmie krypton czy inna osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dwa porządne poradniki to za dużo :D dlatego tak dużo osób robi na odpiernicz. Może by tak zamiast tego jeden i porządny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment na pewni bylbym za zmniejszeniem do 1 poradnika a co do zapraszania znajomych to sadze, ze gdybym mial kogos teraz zaprosic to juz bym go dawno temu namowil wiec pewnie bym tylko prosil kogos o wejscie kilka razy na serwer zeby dostac unwarn i tak beda robili inni w mojej opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym był za tym że jak ktoś chcę niech zrobi ileś tam reklam a kto to poradnik ale porządny inaczej dostanie się za to kolejnego warna za zrobienie na odpierd*l się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/21230-poradnik-miejsca-na-mapie-de-westwood/ ja się pytam co to kuhwa jest ? Kpina nie poradnik. Ogólnie ten cały Malcio nie powinien dostać unwarnów bo z tego co zauważyłem to głównie jego poradniki są robione na odpierd*l...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal x reklan na unwarna , kase lub poradnik sprawdzony przez moda lub inna osobe czy przypada na takie standardy + dodac mozliwosc tworzenia prodadnikow cs go bo duza ilosc osob zaczyna grac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal x reklan na unwarna , kase lub poradnik sprawdzony przez moda lub inna osobe czy przypada na takie standardy + dodac mozliwosc tworzenia prodadnikow cs go bo duza ilosc osob zaczyna grac ;)

Nikt nie zabrania robić poradników do GO :P chcecie-róbcie, ja nie gram, nie znam się więc nie robie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was wspaniały poradnik !

Jak włączyć cs'a

 

Klikamy 2 razy lewym przyciskiem myszy na ikonę cs'a taką jak ta 

57225966864095402335.png

Brawo ! właśnie włączyłeś cs'a.

 

Uwaga ! zakaz kopiowania reklamy na inne fora bez mojej zgody

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was wspaniały poradnik !

Jak włączyć cs'a

 

Klikamy 2 razy lewym przyciskiem myszy na ikonę cs'a taką jak ta 

57225966864095402335.png

Brawo ! właśnie włączyłeś cs'a.

 

Uwaga ! zakaz kopiowania reklamy na inne fora bez mojej zgody

a co jeśli nie mam takiej ikony na pulpicie i zawsze cs'a uruchamiałem z ulubionych serwerów w steam? :D

ale Like za chęci napisania poradnika, bo chyba jeszcze nikt nie wykorzystał tego tematu... xD

 

Co do tematu.. tylko czy reklamy napisane na innych forach faktycznie pomagają :(?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu tesz jest poradniik:

 

Tagże mam poradnik:

Trohe trudniejsza wersja bo trzeba prawym myszkiem klilknąć i wtedy lewym ale zrozumejcie.

 

Wiec wchodzimy na puplit i szukamy naszego counter strika.

Klikamy na niego prawym myszkiem i nadjżeżdzamy na napis Otwurz.

Klikamy na niego lewym myszkiem i css nam sie otwiera jusz.

 

Zdjenciue jeszccze wam wstawie rzeby było ładnee

hrdmrc.jpg  

 

Mysle, rze wfszytko jest dobrze napisene i bendzie durzo lajkuw

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik #2 

 

 

 

Jak już włączyliśmy cs'a to trzeba go jakoś wyłączyć.

 

menu_background_pic_7.JPG

Klikamy ten ostani napis w lewej kolumnie "Quit". Brawo właśnie wyłączyliście cs'a. Udanego włączania i wyłączania.

 

Oczywiście zakaz kopiowania na inne fora.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do tematu.. tylko czy reklamy napisane na innych forach faktycznie pomagają :(?

 

Nie sądzę, szukajmy innej alternatywy do poradników, ciężko coś wymyślić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista poradników do wykonania będzie dostępna wyłącznie dla osób, które chcą nadrobić warna czy dla wszystkich?

 

Damian zadał dobre pytanie, kto tę listę zrobi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności