Skocz do zawartości

Gosia , taka skromna dziewuszka z serwera ;3


begilla

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Gosia lubi 69      >.>
2. Imię: Małgorzata M.
3. Wiek: 22 wiosenki już przeszły ;)
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Myślę że około 7/10 ;))
5. Mikrofon(Tak/Nie): Nie 
6. Składka(Tak/Nie): Owszem tak ;) zawsze i wszędzie ;D 
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Gosia%20lubi%2069%20%20%20%20%20%20%3E.%3E/193.33.177.166:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Bo jestem dość aktywną osobą na serwerze , potrafię na nim spędzić wiele godzin dziennie jak mam wolne , jestem pozytywnie walniętą osobą i nie jestem typową dziewczynką (lalunią). Mam Swoje zasady i ujeżdżam Yamahę R1 samodzielnie. Jestem mega zadowolona z tej sieci a zwłaszcza z serwera ZM. Widzę tu siebie jako kogoś więcej niż tylko gracza , chciałabym stanąć na wyższym stanowisku i dbać o porządek. Bo syf nieraz jest totalny ;<< 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Podam jak będzie POZYTYW ;)
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Tyle co do tej pory , każdą wolną chwilę po pracy ;) 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Codziennie minimum jedną mapę , maksimum 6/7h ;) w zależności od ludzi na serwerze ;)
12. Staż w grze Counter Strike 1.61.6 ? Dziecino ja gram od 1.5 ;)
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Niezliczone ilości razy byłam "adminem" 2x serwer ZM , około 40x serwery FFA , 4x TP (steam) i tak dalej , dalej , dalej ;) co się będę chwalić ;)

Skoro to ma być podanie , to dodaję w załączniku i zdjęcie tak dla pociechy ;D 

post-10296-0-14592100-1401313531_thumb.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Niby te 34h na serwerze, ale ja jestem na nie, czemu?

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Niezliczone ilości razy byłam "adminem" 2x serwer ZM , około 40x serwery FFA , 4x TP (steam) i tak dalej , dalej , dalej  co się będę chwalić 

40 razy? aha. 

Poza tym brak mikrofonu, konto dla podania, 

 

@EDIT

+ Wypowiedz we własnym podaniu

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram jakieś 16 lat z przerwami od 1.5... Kiedy to w 1998 lub 99 powstał 1.6 od tamtej pory zagrywałam się jeszcze bardziej , mimo że miałam słaby komputer. Adminów miałam pełno, bo nie raz spełniałam się na tym stanowisku. Po co mam podawać teraz Steam , skoro już dostaję NIE i jest to zbędne ? A mikrofon ? Ani razu nie słyszałam admina na serwerze ;) także argumenty póki co masz słabe ;) ale szanuję Twój głos ;))


BTW nie jestem typem człowieka który lubi przebywać na forum , po prostu nie ogarniam go bo jest chaotyczne jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia. Po Pierwsze nie wypowiadaj się pod  swoim podaniem. Po drugie nie słyszałaś admina ? a ja ?:( no i załapałaś ode mnie wielkiego minusa a po trzecie jestem na tak bo gra z godnie regulaminem ;) Chyba ani razu jej nie ukarałem banem do tego czasu ;P Jest kulturalna czy jak to się pisze :P i fajnie się z nią gra :D

Ale i tak masz u mnie dużego ----------- minusa :D Ja Ci tu dam że nie słyszałaś admina z mikrem ;P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na nie. Wypowiedź we własnym podaniu. Jest troszkę banów w amx za regulamin. Poza tym aktywność na forum jest WYMAGANA. Ogólnie sprawiasz wrażenie ogarnietej osoby. Może za tydzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na nie.

-wypowiadanie się w swoim podaniu

-aktywność na forum 

-pobądż z nami jeszcze trochę na serverze daj się poznać ;)

 

złóż podanie za tydzień :)

 

i Fajne zdjęcie, ale to chyba nie twoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak

-nie wiem co z tego że wypowiada się w podaniu, wiem że wszędzie o to płaczą , bo już to przeravbiałem miliard razy

-po co aktywnośc na forum i posty ? Może teraz zacznie wbijać jakby była skarga na nią to zobaczy i ogarnie

-steam

-h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że mikrofon dla admina jest zbędny. Wszelkie informacje etc... może napisać na y@ to nie powód, żeby być na nie.

Druga sprawa... widać, że jest aktywna na serwerze, więc nie bardzo rozumiem powody, które są na nie ze względu na brak aktywności na forum. Skoro założyła konto, to na pewno tą aktywność nadrobi, najważniejsza jest aktywność na serwerze.

 

Ja jestem na duże tak.

  • Aktywność na plusa
  • Wiek na plusa
  • Podanie przekonujące - na plusa
  • Kulturka na plusa

Nie widzę żadnych minusów.

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja jeżeli mam być szczery to nie wierzę w płeć osoby składającej podanie (za dużo telewizji  :disdain: ).

Następną sprawą jest dla mnie brak poparcia adminów, no i oczywiście wypowiadanie się we własnym podaniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności