Skocz do zawartości

Problem z EXPem


Lag?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z expem, a mianowicie wybierając klase, level jaki miałem w niej nabity zaczyna się drastycznie cofać. Pomyślałem, że może to mieć związek z tymi niedawno powstałymi gildiami. Dołączyłem do gildii i oddałem część expa, który posiadałem na postaci "łowcy", którym teraz nie gram. Miałem na niej chyba 37 lvl, dlatego tego expa było całkiem sporo. (I nie wiem jak jest teraz ale wygląda to tak jakbym ze wszystkich postaci jakie mam oddał swój exp na gildie). Grałem barbarzyńcą miałem 51 lvl bodajże a teraz mam expa na minusie i ciągle spada, obecnie jest chyba 26 lvl także spora strata, a jeżeli bym dalej grał tą postacią to lvl spadł by mi zapewne do 0. Chciałbym prosić o rozwiązanie w jakiś sposób tego problemu. 

 

Z góry dziękuje.

 

Lag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że dałeś expa z barbarzyńcy też

Chyba by pamiętał, lub kłamie. W jakiej gildii jesteś? Może ktoś z twojej gildii wszedł na twój nick i oddał expa. W każym bądź razie tyle razy mówiłem, że jest darmowa rezerwacja nicku. To już nie mój problem, bo ja się w "detektywa" raczej bawił nie będę bo nie mam na to czasu. Możliwe że sobie ktoś wbil i po prostu oddał expa.

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/10362-darmowa-rezerwacja-nicku/?hl=%2Bdarmowa+%2Brezerwacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętałbym, tak brałem taką możliwość pod uwagę, że ktoś mógłby grać pod moim nickiem. W takim razie musiał ze wszystkich postaci mi powysyłać expa bo na którą z postaci nie wejde level mi się cofa. Należę do gildii "misiaczki". Pytałem podczas gry adminów o rezerwacje ale nie uzyskałem odpowiedzi, myślałem, że nie ma takiej możliwości. A jeżeli odszedłbym z gildi czy exp, który "wpłaciłem" wrócił by? A może jeżeli gildia zostałaby usunięta exp by wrócił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętałbym, tak brałem taką możliwość pod uwagę, że ktoś mógłby grać pod moim nickiem. W takim razie musiał ze wszystkich postaci mi powysyłać expa bo na którą z postaci nie wejde level mi się cofa. Należę do gildii "misiaczki". Pytałem podczas gry adminów o rezerwacje ale nie uzyskałem odpowiedzi, myślałem, że nie ma takiej możliwości. A jeżeli odszedłbym z gildi czy exp, który "wpłaciłem" wrócił by? A może jeżeli gildia zostałaby usunięta exp by wrócił?

Niestety nic się już nie da zrobic, jedynie co możesz zrobic założyc sobię rezerwacje nicku i grac bez strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności